نتایج جستجو برای عبارت :

آخر این داستان چجوری تموم میشه ؟ ( پارت 1 )

سلام.وجی:سلام.آفتاب از کدوم طرف دراومده تو نمیخوای حرف بزنی؟وجی:ساکت.حالم بده.باشه بهتر.خب دوستان من میخوام اولین داستان وب رو بزارم.اما براش نه پوستر دارم نه اسم.لطفا یه راهنمایی کنید تو نظرات.خب بریم واسه توضیحات.
نام:نامعلوم.
پارت ها:۱۰
فصل ها:۲
پوستر:نداره
اپننیگ:اصلا نمیدونم چیه که بزارم.پس نداره.
خلاصه:گابربل و امیلی تو یه حادثه میمیرن...
پایان:دیگه دیگه
خب فردا پارت اول رو بهتون تحویل میدم.
نارگیل تامام.
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
(اوپننیگ)
وا آخرین...آخرین ضربه...از تمرین مرگ من...تواین تمرین...خیلی زخما خوردم...آخرین زخمم...عشقم بود...آخرین زخمم...تنها دوستم بود... اما وقتی...چشمام باز شد...گوشام باز شد...فهمیدم...تنها عشقم...تنها دوستم...یه تنفره...یه دشمنه...شاعر:خودمکاراگاه
خب اینم از این به قولم وابسته بودم.مقدمه چینی نمیکنم.مارینت/لیدی باگای باباااا.یکی اون دیونه خرابکارو بگیره!!!کت نوار اینو گفت.من گفتم:فکر کنم اسمش موریارتی باشه.بیخیال.بریم بگیریمش!!!!!!!! کت نوار از قدرتت است
‍ ‍ ‍ ‍ دانلود نسخه کرک بازی American truck simulator+24DLC | امریکن تراک
ورژن:1.36.1.00حجم:2.1Gرمز:www.yasdl.com♻️آپدیت ۱۸ آبان⚠️دارای DLC Utah
دانلود از چهار پارت زیر:
پارت اول: https://xip.li/TLWmIA
پارت دوم: https://xip.li/lxt61m
پارت سوم: https://xip.li/UFYu8E
پارت چهارم: https://xip.li/xblhmH
شاید داستان های ناتموم زیادی داشتم و حتی برخی داستان های چند پست قبل هم ، اکثرشون ناتموم موندن ، اما دوست ندارم وبلاگ نویسی باشم که مثل بقیه در اوج خداحافظی کنم یا یهو همه چیز رو پاک کنم و یا برم و دیگه پشت سرم رو نگاه نکنم ، 

گمونم هنوز 2-3 نفری هستن که گاهی سری بهم میزنن و شاید بگن که این پسره چی شد؟ کجا رفت ؟ چیکار کرد؟ برای دونستن پایان ماجرای این پسر ، باید برگشت به اون روزهایی که هنوز وبلاگ نویسی رو شروع نکرده بود  و البته هنوز هم یک دوست
در این پست شما می توانید بازی RAGE 2 Rise of the Ghosts را برای کامپیوتر دانلود کنید.
بازی کامپیوتر RAGE 2 در سبک اکشن محصولی از Bethesda Softworks می باشد که توسط id Software و Avalanche Studios توسعه داده شده است و دارای شوتر اول شخص و جهانی باز است.این بازی در دنیایی اخر الزمانی اتفاق میافتد و شما میتوانید ازادانه در این جهان به ماجراجویی بپردازید و به دشت های سوزان یا جنگل ها مرطوب استوایی بروید و به هرجایی و هر چیزی شلیک کنید.داستان RAGE 2 از جایی اغاز میشود که با برخورد سیار
عزاداریهاتون قبول، ما رو هم فراموش نکنید.
دوستان عزیزم برای خواهر زاده‌ام بیمارن لطفا براش دعا کنید، یه دنیا ممنونم.
تشکر می‌کنم از دوستانی‌که که با همه‌ی نامنظم بودن پارت‌ها همراهم هستید.
این هم پارت امروز امیدوارم لذت ببرید، ببخشید به دلیل مشغوله زیاد دو روز یه بار پارت گذاری میشه.
❤️❤️❤️
مشاهده مطلب در کانال
دیشب به این فکر می کردم که قصه ای که شروع کردم رو نیمه تموم گذاشتم و دیگه هم دنبالش رو نگرفتم. بعد یه کم که فکر کردم توی وبلاگ هایی که دنبال می کنم از این مدل قصه کم نیستبد نیست یه چالش قصه های نا تموم درست کنیم و داستان های نیمه کارمون رو تموم کنیم
نام ها: دوباره هرگز
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه MBC
ژانر: عاشقانه | کمدی | خانوادگی | درام
تاریخ پخش: 11 آبان 1398 – Nov 2, 2019
قسمت ها: 100
روزهای پخش: شنبه ها
مدت زمان: 30 دقیقه
وضعیت: در حال پخش جایگزین باغ طلایی
بازیگران:
Oh Ji Ho – Ye Ji Won
قسمت 8-7 اضافه شد.زیرنویس فارسی قسمت 4-3 اضافه شد.
خلاصه داستان: این سریال داستان مهمانانی را نشان میدهد که برای مدت طولانی در هتل بهشت اقامت دارند. بوک مک ری (Yoon Yeo Jung) صاحب هتل است و مهمان های زیاد و مختلفی را از نظر جنسیت ، سن و ح
■ دانلود آخرین نسخه ویژوال استودیو
تعداد پارت : 8 حجم تقریبی هر پارت : 4GB تاریخ عرضه : 13 بهمن 1398 نسخه : 16.4.4

دانلود پارت 1 با حجم 4 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 4 گیگابایت
دانلود پارت 3 با حجم 4 گیگابایت
دانلود پارت 4 با حجم 4 گیگابایت
دانلود پارت 5 با حجم 4 گیگابایت
دانلود پارت 6 با حجم 4 گیگابایت
دانلود پارت 7 با حجم 4 گیگابایت
دانلود پارت 8 با حجم 3.5 گیگابایت

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما از اخباری که در هفته در کانال قرار خواهد گرفت زودتر ب
های. میو دس^^♥
پارت بعدیشو نوشتم. به درخواست بعضی از دوستان این پارت طولانی تره و میتونم تضمین کنم که هیجان داره و ازش خوشتون میاد. بخونین سرش پدرم درومده. اکشن سخته نوشتنش (>-<)
بیوگرافی اشخاص جدید این پارت:

لطفا به ادامه مطلب برین میناسان ♥-♥
ادامه مطلب
سلام .
بالاخره تموم شد. اولین مرحله جدی زندگیم تموم شد .
 این تموم شد واسه کنکور فنی نظام جدید هست که میگم به خوبی تموم شد و توی دانشگاه ارم شیراز برگزار شد و ایشالا نتیجه خوبی هم داره.
و یه عذر خواهی میکنم برای اینکه این مدت نبودم . با عرض پوزش.در خدمت تون هستم ممنون میشم همراهی کنید .
من همیشه به همه میگم میگذره تموم میشه
همون آدما هم به من میگن میگذره تموم میشه
در حالی که نمیدونیم تموم میشه
چند روز پیش که یکی از بچه ها سر جریانات اخیر گفت اعصابم خورده
و بهش گفتم نباشه چون کاری از دستت بر نمیاد و 
تموم میشه.. میدونستم تموم میشه؟؟نه
در واقع فکر میکنم هیچ وقت هیچی تموم نمیشه
امشب  خودمو رو تختم پشت این پرده حبس کردم
و حوصله بچه ها  اتاق رو نداشتم با اینکه میگفتند میخندیدن
و موقعیت دیگه باشه من کلا وسطشونم 
هیچی هم نمیتونه ارو
من همیشه به همه میگم میگذره تموم میشه
همون آدما هم به من میگن میگذره تموم میشه
در حالی که نمیدونیم تموم میشه
چند روز پیش که میثم سر جریانات اخیر گفت اعصابم خورده
و بهش گفتم نباشه چون کاری از دستت بر نمیاد و 
تموم میشه.. میدونستم تموم میشه؟؟نه
در واقع فکر میکنم هیچ وقت هیچی تموم نمیشه
امشب  خودمو رو تختم پشت این پرده حبس کردم
و حوصله بچه ها  اتاق رو نداشتم با اینکه میگفتند میخندیدن
و موقعیت دیگه باشه من کلا وسطشونم 
هیچی هم نمیتونه ارومم کنه
ا
یه مدت پیش در وبلاگ دوستم ، بهشون گفتم که " گمونم چیزهایی که برای من عجیب و غیر قابل درک هست برای شما یه موضوع ساده و پیش پا افتاده است و حتی برعکس " ... البته اونجا صحبت سر موضوع دیگه ای بود و یه چند وقت قبلترش مشابه این داستان رو با دوست عزیز دیگه ای داشتم ،

بحث سر موضوعیه که ... خب ...  اینکه از کجا این بحث شروع بشه کمی سخته ، اینکه از چه موقعیتی هم نوشته بشه بازم سخته ... 

ادامه مطلب
سربازی یعنی تحمل روزهای تکراری ، تحمل بی احترامی ، تحمل سختی و شکستن غرور . 
سربازی تموم میشی  مطمن باش این شب بیداری های ، این اضاف ها ، این پست های ، این توهین ها ، و بی احترامی ها یه روزی تموم میشه کاش اون روزی که تموم میشی باشم اینجا بنویسم . و این داستان تمام سربازی 
بیست و یک اردیبهشت نود و نه . 
پی نوشت :  بسیار بسیار این جسم در این روز ها خسته س 
سلامسلام دوستان عزیز.به جای داستان گاردین کت یک داستان سه فصله دیگه ای میزارم به نام کاراگاه.خب بریم توضیحات رو ببینیم.نام:کاراگاهنویسنده:خودماوپننیگ*:دارهپوستر:دارهزمان انتشار پارت اول:۱۸اردیبهشت ۱۳۹۹توضیحات:لیدی باگ و کت نوار حالا یک تیم کاراگاه هستند.آیا میتوانند موریارتی را شکست بدهند؟(موریارتی شخصیت منفیه)برگرفته از مجموعه داستان های شرلوک هلمز(موریارتی اینجا با موریارتی اونجا فرق میکنه فقط اسمش موریارتیه.)شخصیت ها:آدرین آگراست،
این داستان سه پارته ....
اگر میخواهید بقیشون بشنوین لایک کنین.....

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

داستان من ...پارت 1
ادامه مطلب
-لوس نشو. چیزی به اسم عشق وجود نداره.
+وجود نداره؟
-نه نداره.
+پس این که ما این جاییم یعنی چی؟
-رابطه، اسمش رابطه ست. ببین همه آدما یه روز رابطه شون تموم می شه. مثلا امروز ازدواج می کنن و یه سال بعد طلاق می گیرن. خب پس عشق کجا میره؟ تموم می شه؟ مگه می شه عشق تموم شه؟
-عشق تموم نمیشه؟
+نه، معلومه که نه!
-پس وجود داره! فقط تموم نشده... یه چیزی درست وسط قلبت، چیزی که تموم نشده!
+اوهوم، خب تو بردی. آره تموم نمیشه. تمومت می کنه مثل خنجری که آروم آروم تا خود اس
☑️اجناس ذیل موجود گردید ☑️
97/10/01          ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
#توجه   کلیه اجناس اصلی و با گارانتی معتبر میباشند 

کلید یک پل و دو پل ؛ هانتر پارت و جهان پارت : 11000 تومان
لنت عقب پراید طرح گلد : 28.000

شلنگ بخاری پراید : 6000 تومان
بلبرینگ چرخ عقب پرایدبزرگ؛ فرانتک  : 30.000 تومان
بلبرینگ چرخ عقب پراید کوچک : ۲۵.۰۰۰
شیر بخاری پیکان ؛ جهان  پارت : 17000 تومان
تسمه تایم پراید ؛ یانگ سانگ کره اصلی: 70.000 تومان
لامپ یک کنتاک و دو کنتاک : 1500 تومان

لامپ سه خار پراید پیک
خیلی زیاد اسمشو شنیده بودم و هزاران بار پوسترشو دیده بودم. الان ک فصل یکش رو تموم کردم چندان ب دلم نشسته و فقط بخاطر اینکه بفهمم واقعن ته ماجرا چه اتفاقی رخ داده فصل ۱ رو تموم کردم...
اگه کسی هستین که از جریانات جنایی بر اساس واقعیت خوشتون میاد، از این سریال هم خوشتون میاد! اول هر اپیزود نوشته میشه که داستان بر اساس واقعیته و ب احترام کسایی ک مردن و ... داستان بر اساس اون واقعیتی که گفته شده یاخته شده و اون اسم ها تغییر کرده فقط. که البته ی سری جاه
استپر موتور پژو ۴۰۵ UFO دیناپارت رله فن کلاهدار ۴۰۵ UFO دیناپارترله دوبل UFO دیناپارت مهره استپ ترمز پراید UFO دیناپارتپولی سرمیل لنگ ۴۰۵ دیناپارتسنسور کیلومتر مشکی دیناپارتموتور فن پیچی ۴۰۵ دیناپارتموتور فن دودور پراید دیناپارتتقویت شیشه بالابر پراید دیناپارتتیغه برف پاک کن پراید دیناپارتتیغه برف پاک کن پژو ۴۰۵ دینا پارتوارد موجودی شد
شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ 
شماره تماس 71189-021 
مشاوره رایگان 
627114-001 
652625-001
504334-001
512547-B21

امروزه در بازار مشهاده میکنیم که یک هارد پارتهای متفاوتی دارند .
چرا برخی از مشتری ها فقط پارت موجود روی دستگاه خود را میخواهند خریداری کنند ؟
این پارت ها چه تفاوتی دارند ؟
627114-001
652625-001
504334-001
512547-B21

پارت نامبر های RETAIL به B21- ختم میشوند و نوع کدی سرور را مشخص میکنند . این پارت روی جعبه هارد های hpe میخورند و علاوه بر نوع هارد کدی هارد را هم مشخص میکند 
علاوه ب

دانلود بازی mortalkombat komplete edition
از معروف ترین بازی های مبارزه ای که سال هاست برای بازی خورها نامی آشناست ، مورتال کامبت Mortal Kombat است. نسخه های جدید مورتال کامبت نتوانستند محبوبیت نسخه های قدیمی را پیدا کنند. دو سال پیش مورتال کامبت 9 برای جبران شکست نسخه های قبلی عرضه شد. مورتال کامبت 9 قبلا برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن عرضه شده بود و جدیدا به درخوست کاربران برای کامپیوتر هم عرضه شده است.  خط داستانی بازی در کنار مبارزه های فردی وجود د

دانلود بازی mortalkombat komplete edition
از معروف ترین بازی های مبارزه ای که سال هاست برای بازی خورها نامی آشناست ، مورتال کامبت Mortal Kombat است. نسخه های جدید مورتال کامبت نتوانستند محبوبیت نسخه های قدیمی را پیدا کنند. دو سال پیش مورتال کامبت 9 برای جبران شکست نسخه های قبلی عرضه شد. مورتال کامبت 9 قبلا برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن عرضه شده بود و جدیدا به درخوست کاربران برای کامپیوتر هم عرضه شده است.  خط داستانی بازی در کنار مبارزه های فردی وجود د
سلام! 
امروز تصمیم کبری‌ای که مدت‌ها پیش(شاید سه سال) گرفته بودم و خواستم عملی کنم؛ درسته تصمیمِ "روز نویسی" اتفاقاتِ خاص و غیر خاص و جالب و قابل نوشتن و غیر قابل نوشتن و تصمیم گرفتم بنویسم.
دلایل زیادی موجب این تصمیم گیری شد؛ میتونم به مدرکی از زندگی خودم، و همینطور یک نمودار نوشتاری از زندگی خودم داشته باشم که بدونم دیروز قیمت شخصیت و موقعیتی من چقدر بود و حالا چقدر است.
خب قراره پارت‌های مختلفی داشته باشم نوشتم‌هام که واقعاً نمیدونم تعد
نقد و بررسی از آهنگ گوشت بهرام

نقد و بررسی از آهنگ گوشت بهرام
: توی این ترک هم ادامه اشتباه خوب رو تموم میکنه هم داستان جدید رو شروع
میکنه اگر یادتون باشه توی آلبوم اشتباه خوب توی ترک مرداب پنجره اتاقشو
باز کرد و بعد از اینکه تو ترک برش خودشو از سه طبقه انداخت پایین ما فکر
کردیم دیگه داستان تموم شده ولی این ترک بعد داستان خودکشی بهرام هست
ادامه مطلب
لطفا برای درک بهتر داستان و فهمیدن اینکه توی داستان اصلا چه خبره،مجموعه رو از اول بخونید.من متعجبم چون با تموم تاکید هایی که کردم،تعداد دانلود های پسر بهشت که جلد پنجمه،از تعداد دانلود های امپراطوری گرگ ها که جلد اوله و باید اول اون رو دانلود کرد،بیشتره.آخه چرا اهمیت نمی دید.به خدا با این روش اصلا نمی فهمید توی داستان کی کیه و چه خبره.پس برای خودتونم که شده،مجموعه رو از اول بخونید.خواهش میکنم.
دیروز اگه نیم ساعتم وقت اضافی میاوردم امضاها رو هم میگرفتم ولی از کل پروژه تدوینام فقط امضاهاش موند. یه حس سبکی شبیه تموم شدن امتحاناتم داشتم. الانم که تو سازمانم منتظر جلسه ملیم.
آخر هفته هم مشغول عروسی امیرحسین بودیم که خیلی عروسیشون قشنگ بود و خیلی هم وقت ما رو گرفت ولی هر چی بود تموم شد و میتونم بگم الان دیگه میشه فول تایم زبان رو ادامه داد. به امید خدا یه ماه توپ بخونیم و امتحان رو بدیم و تموم شه
گفتم تموم بشه غمگین میشم؟ 
دیدم نه واقعا.
غمگین نمیشم اما تموم شدنش تموم شدنِ یک دوره آموزشی سخت و نفس گیر بوده.
گاهی پیش میاد که همه چی خوب باشه اما همه چی از دست بره.
من و مامان بابام روز اول عید سه نفر بودیم الان ....
پس همیشه ویرانی یکی از گزینه هاست که محتمل هست.
خدایا ممنونم
از تموم شادی ها
و دلخوشی های 
کوچیک.
خدایا ازت ممنونتم.
خدایا اگه من روی تموم 
خوبیهایی
که در حق کردیو
بپوشونم
یعنی کافرم.
به پوشاندن بذر توسط خاک
کفر میگن.
اگه من تموم لطفهایی که
در حقم کردی.
تموم لحظه هایی که هوامو
داشتی.
تموم نعمتهایی که بهم دادی رو
شاکر نباشم
از درون
و بیرون
شاد نباشم
و روی همه اونا رو 
با غم الکی
بپوشونم یعنی کافرم.
خدایا دوست دارم.
بهت ایمان دارم.
ازت ممنونم.
حال خوب کن همیشگی من
دوست دارم.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

اینم پارت آخر .....

داستان من...پارت3
ادامه مطلب
همیشه برام سوال بوده که وقتی یه کتابی تموم میشه وقتی یه فیلمی تموم میشه داستان اون آدم ها هم همونجا تموم میشه؟اصلا این آدما وجود دارن؟
وجود داشتن؟
یا داستان زندگیشون نشونه ی رویاهای دفن شده ی خالقشونه....
رویاهایی که هیچوقت نتونسته بهشون برسه یا نخواسته که برسه...
نمی دونم اما میدونی؟ خیلی سخت میشه غیر واقعی بودن داستان هایی رو باور کنی که توشون غرق شدی
با شخصیت ها خندیدی و گریه کردی...
سخت میشه باور کرد که وجود ندارن.
و درست تو اون نقطه سردرگم

بفرمایید ........

چون بچه های خوبی بودید براتون هر دوتا پارتو یک جا میزارم ......

داستان من...پارت 2

ادامه مطلب
خوبید؟
از وبلاگم دیدن کنید:amenhahmadi99.blog.ir
دوستان لطفا ازم حمایت کنید و لینک کانال برای دوستان‌تون بفرستید.@Niloofar_abi99
نکته : پارت‌ها پرش زمانی دارند، با دقت بخونید.
امیدوارم لذت ببربد و اهنگهای مربوط به پارت‌هارو با لذت گوش بدید، عاشقتونم.
❤️
مشاهده مطلب در کانال
یا مجیب دعوه المضطرین
(ای اجابت کننده دعای مضطرین)

دلم میخواد داستان تخیلی بنویسم :))
یه ایده هیجان انگیز تو ذهنمه. اما از اونجایی که تجربه هام درمورد نوشتن داستان تخیلی موفق نبوه، نمیدونم چه کنم! 
شاید باز هم امتحانش کنم

+گفتم کتاب های " پریدخت" و " فعلا خوبم" رو تموم کردم؟ نه نگفتم.
خب. تو پست بعد یه معرفی کوتاه از هرکدوم مینویسم :)
سلام
قبلا" ، 2 تا پست درباره بحث زبان انگلیسی نوشتم و چیزهایی که می دونستم رو گفتم اما مهمترین چیز در یادگیری زبان انگلیسی تمرین و تلاش و انگیزه و صد البته یک پارتنر خوب برای زبان هست و تو خونه چون کسی رو نداریم باید با در و دیوار حرف بزنیم که البته اگه به یک سطح مشخص برسیم میتونیم از طریق اسکایپ با بقیه صحبت کنیم.

چطور انگلیسی یاد بگیریم ؟ ( پارت 1 )
چطور انگلیسی یاد بگیریم؟ ( پارت 2 )

در 2 پست قبلی ، گفتنی ها رو گفتم و بحث پارتنر رو بعدا تو یک پست
نارگیل وارد مبشود!!سلام دوستان.من یادم رفت یه چیزی راجب داستان رو بنویسم.وجی:مثل همیشه.همیشه بادش میره.بزار بگم چیه بعد.من شخصیت های داستان رو براتون نگفتم.
شخصیت ها:مارینت/لیدی باگ.آدرین(۵ سالشه)فیلیکس/کت بلنس.اینا شخصیت هاش هستن.راستی!من پوستر و اسم رو پیدا کردم.
اسم:گاردین کت(گربه محافظ)
پوستر:پارت اول رونمایی میشه
وجی:این کل زوری بود که میتونستی بزنی؟؟؟؟وجی جان حرف نزنی بهت نمیگن لالی.خب دیگه ما مزاحم نشیم بریم.بای!!نارگیل تامام.
❤❤❤❤❤
های مای گرلز 
خوبید ؟ منم منم ادمینتون ،  پارت شیشمو آوردم براتون
بخونید کیف کنید ، ازین ب بعد عکسای پارتو توی خود پی‌دی‌اف میزارم تا فضا رو خوب تصور کنید :]
نظرات شما مایه ی انگیزه گرفتن این ادمین میباشد ¡¡
دریافت قسمت شیشم
لاو یو آل ^^♥️

حتی اگه وانت هم هستین، به اندازه‌‌ی بنز‌ زیبا باشین. وانت بودنتون دست خودتون نیست ولی زیبا بودنتون که دست خودتون هست! نکته دقیقا اینه که اگه بپذیرم وانتیم، میتونیم سایر جنبه‌های زندگیمون رو قوی کنیم تا مثل بنز زیبا باشیم. پذیرفتن نقص‌ها و کاستی‌ها اولین قدم برای رسیدن به صلحه. با خودمون که وارد صلح بشیم، با تموم جهان می‌تونیم صلح کنیم:)) مثلا همین کشور زیبا(!) اگر نقص‌هاشو بپذیره میتونه دچار صلح درونی بشه و بعد با تموم جهان صلح کنه که انق
بچھ ک بودم فک میکردم پدرومادرها ساعت شنین ک ھروقت تموم شد برش میگردونیمو ھمھ چی نو می‌شھ 
ولى وقتی بزرگتر شدم فھمیدم......
فھمیدم مثل مدادرنگیھ زندگیتو رنگ میکنھ و خودش تموم میشه
یا مثل حبھ قنده....
چاییتو شیرین میکنه ولى تموم میشه
قدرشونو بدونیم تا ب خاطر ما تموم نشدن^__^

زندگی زود میگذره
قدرشونو بدونیم.....
دوسه روزه هوای مشهد یه جورخاصیه.البته هوای مشهد کلا خاصه و تابستون و زمستون نداره.ولی الان انگار اول تابستون، یه جورایی پایـــــیزه... 
بنظر من پاییز علاوه بر مهر و ابان و اذر، توی بقیه ماهای سال هم هست.یعنی یه روزای خاصی حال و هواش مثل پاییزه!
چند روزه هوای مشهد یه جوره پاییزیه...
این روزا، خنک بودنش و ابرهاش، نسیمی که میزنه روی پوست... همش منو یاد اون روزی میندازه که از مدرسه برمیگشتم و از روی برگای خشک رد میشدم... یه اسمون خاکستری و صدای خش خش ب
پارت دوم
نویسنده:ng
داستان
پارت دوممرینت و الیا از کلاس بیرون میرن و شروع به قدم زدن می کنند -هی مرینت... ادرین داره میاد سمت ما ادرین با لبخند نزدیک مرینت میشه -سلام مرینت-ادرین! اتفاقی افتاده؟ادرین ادامه میده :مرینت تو همیشه به عنوان یه دوست راهنمایی های خیلی خوبی بمن  میدی .قزیه مربوط به کاگامیه (خسته نباشید)پیشنهاد قبلی تو یعنی رفتن به پیست پاتیناژ پیشنهاد خیلی خیلی بود ولی من دوباره از تو راهنمایی میخوام...الیا صحبت ادرین رو قطع میکنه: به
اتاقمو مرتب کردم، گردگیری کردم، جارو کشیدم :)
خسته شدم ، وضعیت R هم از یه طرف :/
یه عالمه کار دارم از همه مهم تر درسام هستن که نخوندمشون :(
تو عید برام زمان کند میگذشت با خودم میگفتم کاش زود تموم بشه... الان که تموم شده با خودم میگم چرا زود گذشت؟! یعنی هنوز باورم نمیشه که تموم شده... ولی مطمعنا تموم شده :/
ولی تعطیلات عید و مفت از دست دادم.... میتونستم خیلی کارا بکنم اما نکردم...
ساند کلود هم اون پشت داره پخش میشه...
ولی واقعا کی من از بی برنامگی درمیام؟؟
م
پارت آموزش ساخت کندو در آموزش زنبورداری شامل دو بخش است که آموزش ساخت کندوعسل در انواع مختلف را بیان می کند. در این پارت ابعاد کندو، انواع کندوها، بررسی کندو مدرن در ایران، کندو های روان و ویژگی های چوب مورد استفاده برای کندو را در قالب فایل پی دی اف به طور مفصل شرح می دهد. کندو ها در انواع مختلفی از جمله کندو دادانت، شیشه ای، افقی، لانگ استروت و مدرن تولید می گردند که دوره جامع آموزش زنبورداری در پارت آخر به نحوه ساخت آنها طی ویدیو هایی با
"گتسبی به چراغ سبز ایمان داشت، به آینده لذتناکی که سال به سال از جلو ما عقب تر می رود. اگر این بار از چنگ ما گریخت چه باک، فردا تند تر خواهیم دوید و دستهایمان را درازتر خواهیم کرد و سرانجام یک بامداد خوش...
و بدینسان در قایق نشسته پارو برخلاف جریان بر آب می کوبیم،و بی امان به طرف گذشته رانده می شویم."
داستان کوتاهی درباره یک جنایتکار ثروتمند سی و چند ساله ست که خونه بزرگی تو لانگ آیلند داره و مهمونی های بزرگ برگزار می کنه. لیست آدمهای دعوت شده نشو
آزارم میده دلی که از ادما ترسیده ....
....
احمدوند تو گوشم غوغایی کرده ...
تابستون به معنی کم شدن کارا و زیاد شدن میزان استراحت من نیس بلکه تاثیرش فقط تو نوع کاراییه که انجام میدم ...تا یک شنبه باید یه میزانی داستان کوتاه بخونم و یه رمان انگلیسی که شروع کردمو تموم کنم ...
همچنین باید سه تا داستانای خودمو تموم کنم‌...
یه کم سرم شلوعه اما این کارا رو عاااشقانه دوست دارم ‌‌‌...
چون باعث میشه فراموش کنم ظلم همیشگی ادما در حق هم و در حق خودم رو ...بیخیال !
ای
اولین کتابی که امسال خوندم یا بهتره بگم امسال تمومش کردم "کجا ممکن است پیدایش کنم"بود،عکس رو زمانی گرفتم که خیلی سردم بود و اون گل رو جوجه رنگی بهم داد،شاید بعدا بیشتر راجبش حرف زدم اما الان نه.کتاب مجموعه داستان بود(پنج داستان)و من سه تا از داستان هارو پارسال خونده بود و دیروز هم یکی و امروز هم یکی دیگه،و کتاب همین حالا تموم شد.قلم موراکامی برام آشنا و در عین حال ناشناخته و عجیب غریبه،همونطور که داری میخونی کلی به فکر فرو میری و عمیقا توی داس
 اگر به دنبال درآمد اینترنتی هستید، با ثبت نام در سایت پارت کلیک، به ازای مشاهده تبلیغات ثبت شده در سایت، پورسانت خود را دریافت نمایید.
همچنین میتوانید با ثبت آگهی در سایت، برای سایتهای خود زیرمجموعه فعال جذب کنید و یا رنک سایت یا وبلاگ خود را ارتقا ببخشید.

برای عضویت در پارت کلیک بر روی بنر بالا و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید
عضویت در سایت
با ادامه مطلب همراه ما باشید.
ادامه مطلب

بازی Rage 2 محصولی از Avalanche Studios است که در سبک اکشن و شوتر اول‌شخص ساخته شده و توسط کمپانی Bethesda در ۱۴ می ۲۰۱۹ منتشر شده است. در این بازی شما کنترل یک رنجر با نام Walker را به عهده می‌گیرید که می‌تواند در دنیای پساآخرالزمانی و جهان باز بازی به گشت و گذار بپردازد. بازیکنان می‌توانند برخی از ویژگی‌های کاراکتر اصلی همچون جنسیت، توانایی‌ها یا لباس‌های او را شخصی‌سازی کنند. داستان بازی از این قرار است که بازیکن باید در دنیایی که بر اثر برخورد یک شه
میدونی، زندگی اغلب اینجوریه که باید سعی کنی از برهه ای که تموم شده بگذری. فلش بک زدن اشکالی نداره، مرور بعضی چیزا ایرادی نداره، فقط کافیه که بدونی تموم شده، اون روزها و آدمها هم تموم شده ن.
بیا ببینیم روزای پیش رو چیا تو چنته داره، هوم؟
دریافت
سلام
قبلا" ، 2 تا پست درباره بحث زبان انگلیسی نوشتم و چیزهایی که می دونستم رو گفتم اما مهمترین چیز در یادگیری زبان انگلیسی تمرین و تلاش و انگیزه و صد البته یک پارتنر خوب برای زبان هست و تو خونه چون کسی رو نداریم باید با در و دیوار حرف بزنیم که البته اگه به یک سطح مشخص برسیم میتونیم از طریق اسکایپ با بقیه صحبت کنیم.

چطور انگلیسی یاد بگیریم ؟ ( پارت 1 )
چطور انگلیسی یاد بگیریم؟ ( پارت 2 )

در 2 پست قبلی ، گفتنی ها رو گفتم و بحث پارتنر رو بعدا تو یک پست
آخر هفته منتظر یه شات باوشید^^
بعد یه سوال! فیکو چجوری دوس دارین؟ پارت پارت بذارم یا میخواین کامل باشه؟
مورد اول،تا قسمت 6 داره فعلا(از اونجایی که پونصد تا فیک با هم دارم مینویسم یکیش فعلا فیکس شده)
و در مورد گزینه دوم،باید تا وسطای عید صبر کنین...lol
MangoCookies
(نویسنده وانشات saturday night)
پ.ن ددی: من خودم کاملشو ترجیح میدم:)
Watch on youtube : https://www.youtube.com/watch?v=Ti6uh4wEJFM&t=3s
download video : download

Download partitioned videos : ( for share on instagram ) :
part 1             part 2               part 3
part 4             part 5               part 6
part 7             part 8               part 9
part 10

To download any file from Picofile, first click on :

Then click on :

دانلود ویدیو اصلی : دریافت 

دانلود  ( پارت بندی شده  ) ( همراه با کاور ) ( مناسب سایز اینستاگرام ) :

پارت 1               پارت 2                   پارت 3
پارت 4               پارت 5             
های لاوای من ^^
با پارتِ پنجم فیکِ پرواز بدون بال خدمتتون رسیدم :] ❤
میدونم خیلی دیر میزارم .. شما به بزرگی خودتون این ادمینِ تنبلو ببخشید ✨♥️
نظر هم ک .. امیدوارم بزارید حتما :))))))
دریافت
لطفا توی نظرات بگید که دوس دارید پارت بعد چجوری باشه ؟ فیکو پلیسی کنم یا همینجوری ادامه بدم ؟

این مجموعه آموزشی 30 ساعته، شامل دو پارت می باشد که پارت اول در بردارنده سه دی وی دی است. دی وی دی اول آموزش هایی کامل در زمینه کف سازی و پرداخت نهایی دیوارهای کناف، دی وی دی دوم به طور ویژه به آموزش دیوار و سقف کناف ودی وی دی سوم ابتدا تا انتهای اجرای سقف کناف را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. پارت دوم مجموعه آموزش کناف کاری نیز در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد. اگر علاقمند به یادگیری مرحله به مرحله اجرای سقف کاذب کناف، دیوار کناف، طرح کنا

Borderlands 3 یک بازی اکشن نقش‌آفرینی و شوتر اول شخص است که توسط استودیو Gearbox Software تولید و از سوی کمپانی 2K Games منتشر شده است. این بازی دنباله‌ای برای Borderlands 2 محسوب می‌شود و در واقع چهارمین بازی از سری محبوب Borderlands است. در گیم‌پلی این بازی شوتر اول شخص شما در نقش یکی از کاراکتر‌ها که هریک عضو کلاس‌های مختلف هستند بازی را به صورت تک‌نفره یا در گروه‌های حداکثر چهارنفره دنبال می‌کنید. طی ماموریت‌های بازی که توسط NPC ها یا تابلوهای جایزه‌بگیرها
باید بگم دلم غذاهای خونگی مامان پز میخواد و تمام!
#فقط تموم شو لعنتی
من همون آدمیم که حساس به غذا بود!
هر خورشتی جز خورشت مامان جونش و فک و فامیلای خوب اشپزش از گلوش پایین نمیرفت حالا خورشتای داغون اشپز دانشگاه حتی قیمشو!
فکرشو بکن قیمه! :/ غذایی ک ی تایمی متنفر بود ازش رو میخوره!!
چرا؟ چون نه وقت غذا درست کردن داره و نه حوصلشو لا ب لای این همه شلوغی کار...
تموم شو فقط
تموم شو
- بیگین پارت  (پارت آهنگ - پارت آغازین)
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
Yanni : Marching Season
- پارت وان:
آقا شما کراش میزنین چجوری خودتونو کنترل میکنین؟ -_-
برای اولین باره که منم کراش میزنم D:
اصن یه وضی :/
بعد مسخره ترش اینجاست که فک میکنم

بازی Zombieland: Double Tap - Road Trip محصولی از High Voltage Software است که در سبک اکشن، آرکید و چندنفره ساخته شده و توسط GameMill Entertainment در ۱۵ اکتبر ۲۰۱۹ برای کنسول نینتندو سوییچ و سیستم‌عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی با داستان بمنحصر به خود، بین وقایع فیلم زامبی‌لند جریان دارد. قابلیت Co-Op به صورت لوکال تا حداکثر ۴ نفر در بازی طراحی شده است. شما در نقش یکی از قهرمانان اصلی داستان (Tallahassee؛ Columbus؛ Wichita و Little Rock) همراه با چند کاراکتر که با پیشروی در بازی آنلاک می
اینو شنیدین هر انسانی یه داستانی برای زندگیش داره؟؟؟
من زیاد شنیدم!!!
ولی دوست دارم ازشون بپرسم... 
واقعا!!!
داستان داریم تا داستان
بعضی داستان ها ارزش شنیدن نداره 
بعضی ها هم اصلا ارزش گفتن هم نداره
ولی خوش بحال اونی که یه داستان جذاب برای خودش داره
از اون داستان ها که فیلم ها رو از اون می سازن
مثله خیلی از شهدای انقلاب اسلامی 
از این داستان ها هم آرزوست
دوره آموزش تعمیر قطعات الکترونیکی دارای چندین پارت آموزشی می باشد که پارت اول آن مربوط به آموزش تعمیر لپ تاپ است. در این ویدیو شما با نحوه ی تعمیر لپ تاپی که روشن نمی شود آشنا می شوید.تلفن تماس 24ساعته و 7 روز هفته: 28423118-021 – 09130919446,7,8
آدرس سایت: 118file.com
برای دیدن نمونه های بیشتر به سایت مراجعه نمایید.

#آموزش_تعمیر_لپ_تاپ
#دلایل_روشن_نشدن_لپ_تاپ
#تعمیر_لپ_تاپی_که_روشن_نمی_شود
سلام خسته نباشید.نظرتون چیه به یه دنیا ی جدید سفر کنیم.این بار ترس و هیجان را با هم تجربه خواهید کرد.من تغییراتی در داستانم ارائه دادم:از جمله فونت داستان و دیگر چیز ها.در مورد این داستان باید بهتون بگم که ششمین داستانم است که دارم تکمیلش می کنم و این یه موضوع آشنا  داره اما داستان اصلا تکراری نیست.شاید دوره سلطنت انسان ها در کره خاکی تموم شده اما باید دید با این آدم خوارا چطوری دست و پنجه نرم می کنند...اما بریم پیش داستانو بخونیم:
شکه شده ام.س
امتحان متون فقهم ....
تموم شد ...
فردا ساعت ۱۰ تا ۱۲ آخرین و به معنای واقعی کلمه غول مرحله اخر امتحانا رو تموم میکنم ...تجارت !
واقعا این ترم خودم نبودم ...
ینی این ترم هیچی نبودم ...
یه عالمه اعصابم خرابه ...خوابم میاد !و تجارتم قانون ها رو حفظ نکردم ‌...موندم قراره چی بشه تهش؟
هر چی بشه اما من یه دل سیر از فردا وقت دارم زبان بخونم و داستان بنویسم و برم باشگاه ...و از همممه مهم تر یه یه هفته رو برم اردبیل ...
یا مثلا تبریز ...از گرما پختم اینجااااا...
فقط من فر
در فیلم انتقام جویان1داستان از این قرار بود که چندین نفر دور هم جمع شدند تا یک گروه بسازند وبا دشمنان بشریت​ بجنگند و نگذارند که به مردم اسیبی برسد. بعد انها گروهی ساختند بنام انتقام جویانکه تأسیس کننده ان گروه مارول بود که ان  گروه از افرادی مانند:
طور،مرد اهنی،رابین،بیوه ی سیاه(ناتاشا)و.......تشکیل شده.
حالا دشمنان اونا کی بود؟
دشمنان اونا عبارتند از:
تانوس،لوکی،التران،فرقه ی توطئه و...
وهدف اونا گرفتن شش سنگ ابدیت تا بتونه بر کل جهان مسل
چرا ازم فاصله میگیری پس بگو اون همه خاطره چیمنی که به پای تو موندم داری میری تو به خاطر کیمنی که هی پشت تو واستادم تنها نذاشتم اون ...یه روزی فکر نمیکردم که از همون دستا یه چک بخورمد نامرد حداقل با من نه جلو این همه آدم نه با همه آره و با من نه مگه من آهنمدمت گرم کی تورو اینطور بد عادتت کرد کی توئه دیوونه رو درکت کرداز تموم غصه ها ردت کرد ...دمت گرم کی تورو اینطور بد عادتت کرد کی توئه دیوونه رو درکت کرداز تموم غصه ها ردت کرد ...یه کاری کردی یهو جا خور
سیستم تبلیغات کلیکی پارت کلیکسیستم تبلیغات کلیکی و سرچ گوگل پارت کلیک روشی آسان و سریع برای فروش کالا و خدمات شما و افزایش بازدید وب سایت شما میباشد .روش کار سیستم : تبلیغ دهنده یکی از بسته های تبلیغاتی را انتخاب کرده و پس از واریز وجه و پر کردن فرم مورد نظر تبلیغ آن برای تایید به مدیریت ارسال میشود و اگر مخالف با قوانین پارت کلیک نبود در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت .کاربران سایت بابت دیدن تبلیغات شما امتیاز دریافت میکنند.این سیستم مکان
امتیازش تو IMDb اینه: 8.5/10
یادتونه قبلا سریال فارگو رو دیده بودم؟ اینم یه چیزی تو مایه های همونه... درمورد یکی از پرونده های جنایی که توی آمریکا بوده و اینا... فارگو درمورد قتل بود و از اول میدونستیم چیشده و کار کی بوده و تا عاخر سیزن یک داشتیم روند پیدا شدن و تموم شدن پرونده رو میدیدیم ک از نظر من اصلا چیز جذابی نبود! دیگه یه جاهایی برام مهم نبود ک کی کجاست و چیکار میکنه... فقط میخاستم بگیرنش تموم شه بره:))
ولی این سریال درمورد یه پرونده تجاوزه. داست
فروشگاه بی ام پارت با سابقه طولانی در فروش لوازم یدکی خودروهای لوکس بی ام و، از پیشکسوتان در این زمینه است. 
فروشگاه آنلاین لوازم یدکی bmpart در آستانه شروع به کار وب سایت خود با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی خودرو تلاش کرده است با پشتوانه سال ها تجربه در بازار قطعات یدکی bmw، مجموعه ای از بهترین ها را برای شما فراهم کند.
«ضمانت اصالت محصول»، «سرعت در ارسال  محصولات» و «پشتیبانی متعهدانه» از اصول اساسی فروشگاه بی ام پارت می باشد که به آن ه
داستان بازی Kane and Lynch Dead Men مربوط به دو شخص با نام های کین و لینچ می باشد و شما در بازی وظیفه ی کنترل این دو شخصیت را بر عهده دارید، دو شخصیتی که برای رسیدن به هدف خود از انجام هیچ کاری ترس ندارند و حاضرند برای اهداف خود به هر کاری دست بزنند. با وجود مشکلاتی که Kane and Lynch Dead Men در بخش شخصیت پردازی خود دارد اما به طور کلی می توان گفت که بازی یک داستان نسبتا خوب را برای یک اثر اکشن که در سال ۲۰۰۷ منتشر شده را ارائه می دهد و می تواند گیمر را تا انتها به پای
آرزو می کنم هرچه زودتر بمیری ترامپ لعنتی که گند زدی به زندگیم://
بعد از ترور سردار زندگی نذاشته برام،بهونه اومده دستش که دیگه اونجا جای موندن نیست ،جم کن بیا پیش خودم.
آخه اون عوضی که خودش به غلط کردن افتاده دارن جم میکنن برن گم شن خراب شده ی خودشون ،این وسط این چی میگه من نمی فهمم به خدا‌.
امروزم دیگه زنگ زده بود به بابا:/ آخرم دعواشون شد:/ خدایا چرا تموم نمیشه ؟! چرا تموم نمیشی، رفتی تموم شد دیگه ، تموم شو دیگه.. بابا تموم شو... تو رو هرکی دوست دار
کتابی که می خوندم بالاخره تموم شد.فقط می تونم بگم عالی بود.تمام ابهاماتی که در طول کتاب برام پیش اومده بود در پایان کتاب از بین رفت.نویسنده ی این کتاب واقعا قدرت تخیل عالی داره.در طول کتاب جزئیات بااهمیتی وجود داشت که اهمیتشون آخر کتاب مشخص می شه.بیچاره شخصیت اصلی دوم کتاب.دلم براش سوخت.اولش معلوم نبود که چه آدم فوق العاده ایه.شخصیت فوق العاده ای داشت. :) این کتاب ارزش وقت گذاشتن رو داشت. :) کاش دو کتاب دیگه ی این نویسنده رو هم پیدا کنم.یعنی پیدا
فروش لوازم یدکی عمده خودرو 

لوازم یدکی خودرو های پراید و پژو ۴۰۵ ۲۰۶ پارس سمند و پیکان

انواع قطعات اصلی از قبیل : 
عظام ، دینا پارت ، سوخت آما ، قطعات شرکتی ایساکو ، سایپا یدک ، یاتاقان بوش ایران ibbc ، امیر نیا ، فنرلول خاور فنر لول امید رینگ ریک سوپاپ ساوه
اجناس hpc , mwh , frantec  فرانتک ، والتون ، هانتر پارت ، والتون ،بوش پیستون قائم ، امکو اتحاد موتور ، سرسیلندر پژوهان ،
قطعات بدنه مهرخواه   مهرکام پارس  لنت تکستار ، سنجش ، مغزی پمپ بنزین بوش
کسب درآمد اینترنتی با پارت کلیک
بعد از مدتی تصمیم داریم یک سایت ایرانی نسبتا مناسب را جهت کسب درآمد از اینترنت خدمتتان معرفی کنیم ، سایت کلیکی partclick  بیشتر از یک سال میشه که فعالیتشو شروع کرده است  و تا این لحظه عملکرد خوب و رو به رشدی داشته است در این سایت روزانه تا ۵۰ تبلیغ برای دیدن و کسب درآمد محیاست که قیمت هر تبلیغ به صورت میانگین بین ۳۰ تا ۷۰ ریال در نظر گرفته شده است ، در پارت کلیک از طریق جذب نفرات ارجاعی بوسیله لینک بازاریابی مخت
کرونا عامل بیولوژیکی‌ئه یا نه، آمار چین واقعی‌ئه یا شوخی تلخ، این داستان واقعاً توی چین تموم شده یا اونا هم مثل این‌جا می‌گن سلامتی مردم مهمه ولی «چرخ اقتصاد هم باید بچرخه»، نمی‌دونم. و هیچ ذهن عاقلی هیچ گزاره‌ای رو به‌طور قطعی رد نمی‌کنه وسط این دریای گل‌آلود. ذهن‌م خیلی وقته وسط این اخبار مونده و به هیچ سمتی تمایل نداره، ولی خیلی می‌ترسم از جهان ناشناخته‌ی پساکرونا. 

پی‌نوشت: روزگار قرنطینه‌م ُ با «آن فرانک» مقایسه می‌کنم که
مصطفی مستور
این دومین کتابی بود که از مستور میخوندم. اولیش کتاب "حکایت عشقی بی قاف بی شین بی نقطه" بود که یه سری داستان کوتاه بود و اصلاً دوسش نداشتم. روی ماه خداوند را ببوس نسبت به اون خیلی بهتر بود، ولی خب بازم کتاب چندان خوبی نبود. 
راوی داستان شخصیه به اسم یونس که باید تا سه ماه دیگه دفاع کنه از تز دکتراش، تا بتونه با سایه عروسی کنه. البته دو ساله عقدن، ‌ولی هنوز عروسی نگرفتن. ( البته این چیزا مال قدیما بود دیگه، کتاب هم قدیمیه نسبتاً). اما ط
سلام.مقدمه چینی نکنم.راستی من هنوز گشنمه.نظربدید وگرنه میخورمتون
از زبان مارینت
از زبان لیدی باگ
باورم نمیشه این کارو کردم...من نمیتونم عاشق کت نوار بشم.من عاشق آدرینم.بانوی من!!کت نوار صدام زد.گفتم:چیه گربه کوچولو؟؟هنوزشیر میخوای؟؟کت نوارگفت:البته که نمی خوام!به نظر من آخر شب بریم؟ که خلوت تر باشه.نظرت چیه بانوی من؟گفتم:راست میگی!دوست ندارم نادیا دوباره دلایل عجیب غریب بیاره که مازوجیم.کت نوار:بانوی من اگه زوج بودیم...نزاشتم حرفشو تموم کنه.
پودمان چهارم پارت 1
https://www.aparat.com/v/naosJ?playlist=309134
پودمان چهارم پارت 2
https://www.aparat.com/v/kCpdM?playlist=309134
پودمان چهارم پارت 3
https://www.aparat.com/v/po9OE?playlist=309134
پودمان چهارم پارت 4
https://www.aparat.com/v/BREeD?playlist=309134
پودمان چهارم پارت 5
https://www.aparat.com/v/moT3C?playlist=309134
پودمان چهارم پارت 6
https://www.aparat.com/v/UG5kR?playlist=309134
پودمان چهارم پارت 7
https://www.aparat.com/v/L9n0l?playlist=309134
پودمان چهارم پارت 8
https://www.aparat.com/v/Cs2qH?playlist=309134
پودمان چهارم پارت 9
https://www.aparat.com/v/l8hbT?playlist=309134
پودمان چهارم پارت 10
https://www.aparat.com/v/9
سلام.پارت سه
سومکت ، لیدی باگ رو هل میده و هر دو روی زمین می افتند. -پس تیر هایی که به سمتمون می اومدن کجا رفتن ؟-یعنی محو شدن ؟ولپینا از پشت دیوار به دو ابر قهرمان حیرون نگاه میکنه .پوسخندی میزنه و دوباره در فلوتش فوت میکنهلیدی باگ و کت دوباره متعجب تر از قبل به هم نگاه کردند :پرنسس فرایگت (در دوبله فارسی با نام شاهدخت معطر ) بعد همزمان ادامه میدن ولی تو توی مدرسه...هر دو صحبتشون رو نصفه میزارن و بعد به سمتش می دوندلیدی باگ یویوش رو به سمت پرنسس ف
بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...
امروز داستان عجیب و جذاب یکی از دوستام رو گوش دادم 
اینکه که برای یه کار مهم که هیچ کس نمیتونسته انجامش بده توکل کرده بود یه توکل واقعی از جنس آرامش یعنی توکلی که هیچ استرسی تو دلش نبوده.
و در آخر هم همه چیز به نفعش تموم شده....گاهی وقتا ما آدما زورمون به بعضی کارا نمیرسه باید کسی رو وکیل مدافع خودمون قرار بدیم و فقط تلاشمون رو بکنیم و قطعا نتیجش به نفع خودمون میشه
مگه میشه خدا خودش گفته باشه کسی که اون رو وکیل کار خودش قرار بده کفایتش میکنه و بع
با سلام خدمت دوستان گرامی : 
شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ : 
021-71189
جهت ارتقا کیفیت خدمات دهی پارتهای دیگر را با ما به اشتراک بگذارید 
پارت های (HP 300GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch :

507284-001
507129-004
507283-001
507127-B21
652564-B21

HP 300GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) SC Enterprise 3yr Warranty Hard Drive 6 : 
507284-001
507129-004
507283-001
507127-B21
652564-B21

با سلام خدمت دوستان عزیز شبکه ای 
شرکت شکه گستران یاقوت سرخ 
شماره تماس: 71189 - 021 
HP 300GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) SC Enterprise 3yr Warranty Hard Drive 6
امروز میخواهیم در مورد هارد سرور hpe hdd 300gb 10k 6
صبحی قلبم مچاله شد ، دلم میخواست همونجا تموم میکردم این زندگی رو . اینقدر شوکه شدم که تموم کانال ها رو گشتم ، به تموم پیچ ها سر زدم ؛ دوست داشتم یکی بگه اشتباهه ، یکی بگه و درد این قضیه کمتر بشه .. دوست داشتم بشینم زار بزنم .. درد داره ..درد 
خدا رحم کنه .. دیگه هیچ چیزی نباید بگم ، درمورد هیچ چیزی نباید حرف بزنم .. 
دانلود اهنگ آی خدا آی خدا پس چرا تموم شد
دانلود کامل اهنگ لری ای خدا ای خدا پس چرا تموم شد به صورت mp3 و لینک مستقیم در وبلاگ یک موزیک همراه با متن و شعر با کیفیت عالی 320
برای دریافت این ترانه زیبا لری ، به لینکی که در پایین این مطلب قرار داده شده مراجعه فرمایید و موزیک ای خدا ای خدا را دانلود کنید
ادامه مطلب
از دست کسی که هیچ صنمی باهاش نداشتم...فقط زیادی دوسش داشتم..میدونی چیه رفیق؟تموم شدی..دیگه واقعا تموم شدی! هر چند که برای تو هیچ فرقی نداشت..اصلا معنی رفاقتو میدونستی؟ای بمیره این ماجده که انقدر بهت محل داد..که تهش فقط خودش شکست... 

خوش باشی رفیق..خوش...
تموم شد!
آخرین آزمونم رو به عنوان یه دانش‌آموز راهنمایی دادم. و تابستون الان رسما شروع شده. 
انگار همین دیروز بود که وارد سال نهم شدم و هر روز و هر شب گریه کردم که زودتر تموم شه. الان تموم شده، ولی هیچ حس خاصی ندارم :/
پ. ن. داشتم از مدرسه برمی‌گشتم خونه و به نوشتن این پست فکر می‌کردم. داشتم به یاد روزای اول سال، از رو جدول می‌رفتم. نگاهم افتاد به پارک کنار تره‌بار. یه نیرویی داشت من رو می‌کشید به سمت تاب کوچولویی که به سختی توش جا می‌شدیم. ولی
بهترین پیشنهاد‌ کارشناسان تعمیرات خودروهای BMW این است که تا حد امکان از طریق نمایندگی‌های مجاز و یا شرکت‌های معتبر واردات لوازم یدکی برای خرید لوازم یدکی BMW X3 اقدام نمایید تا به این ترتیب هم از اصل بودن قطعات مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید و هم در صورت وجود مشکل در قطعه خریداری شده بتوانید آن را تعویض نمایید.
هدف اصلی فروشگاه بی ام پارت جلب رضایت مشتریان بوده و محصولات در بهترین نوع ممکن به مشتریان عرضه نموده و در تعمیرگاه های مجاز خود برا
قدیما، تو دوران بچگیمون وقتی مینشستیم پای تلویزیون واسه دیدن یه کارتون، کارتون شروع نشده فکر و ذکرمون همش این بود که فقط ده دقیقه قراره پخش بشه، که سه دقیقش رفت، حالا چقدرش مونده، وای شد پنج دقیقه، وای نه نمیخوام تموم شه، وای کاش بیشتر بود زمان پخشش، کاش....
الان که دارم فکر می کنم میبینم خیلی از ماها همینطوری هستیم! با فکر اینکه چطوری قراره بیاد و شروع شه و ادامه پیدا کنه و چطوری تموم شه، داریم زندگی رو زهرمار خودمون میکنیم! نه از الان لذت می
کتاب یوزپلنگانی که با من دویده اند رو تموم کردم. با خلاص شدن از دست اسم چرتش:)) و تشبیهات قشنگ و دوست داشتنیش. امشب باید یسری از کارای باقی مونده م رو که برا هفته اول بود و حوصله م نکشید تموم کنم. و هفته ی دوم رو جدی بگیرم که تموم شه کارا. با امید اینکه از بعد تعطیلات عید یا قرنطینه تموم شه، که محاله!:)) و یا کلاس مجازی بذارن و سرم گرم درسا باشه و دیگه وقت نکنم به اینا برسم. به هرصورت نباید بذارم تحت هیچ شرایطی عمرم تلف شه. دارم افسردگی میگیرم. مدام فک
امشب با سجاد از این پنج سالی که گذشت حرف زدیم حسابی،
و کلی بد و بیراه به زمین و البته زمان گفتیم از ناراحتی.
یه سری فیلم و عکس فرستاد از موقعیتای مختلفِ این چن سال، و کلی ناراحتِ روزهای رفته شدم باز. اونم امشب خیلی ناراحت شد از یادآوری.

و نصفه شب تصادفی یه سری فایل پیدا کردم که مال اولین وبلاگم بود، مال سال 87. 11 سال پیش. و چیزای قدیمی تر. و احساسِ عجیب.
الان بیست و سه و نیم سالمه. چشمامو که ببندم و باز کنم خیلی سال از بیست و سه سالگیم گذشته و به این
متاسفانه نمیتونم نقد و نظر کارشناسانه‌ای داشته باشم نسبت به کتابایی که میخونم یا فیلم‌هایی که میبینم، فقط می‌تونم بگم دوستش داشتم یا نه.
در همین راستا، بالاخره بعد از چیزی حدود دو ماه طلسم شکسته شد و کتاب "مرد ۱۰۰ ساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد" نوشته‌ی یوناس یوناسن و انتشارات نیلوفر رو به سختی تموم کردم. برخلاف تعریف‌های زیادی که شنیده بودم، واسه من جذاب نبود. فقط دوسه تا نکته، اول اینکه واقعیت و حوادث تاریخی رو با سیر داستان ق
سلام دوزتان ! بعد از شونصد سال اومدم که به وعده هام عمل کنم ! XD
آگاه باشید که حتی اگه شونصد سال هم بگذره من بازم به وعده هام عمل می کنم ! XD
اولین بخش از نکته های لایت ناول دورارارا رو استارت می زنم و باشد که تا آخرش رو بتونم پیش برم !
حالا حتما تعجب کردید که چرا یهو پریدم جلد 9 
خب ببینید لایت ناول دورارارا اینجوریه که هر جلدش مختص میشه به تعدادی از کاراکترها 
داستان کلی جریان داره ولی متمرکز میشه به شخصیت های خاصی 
من جلد 9 رو اول گذاشتم چون این جل
متن آهنگ روزبه بمانی بنام یعنی تموم

یعنی تموم حس میکنم این آخرین روزای با هم بودنه
یعنی تموم باید برم وقتی دلت با رفتنه
میروم ولی هرجا برم رویای تو صد ساله دیگه ام با منه
میروم ولی یادم بیوفت هرجا چراغی روشنه
من آرزویی بعد تو ندارم بخوام کنار تو بزارم بری
دووم نمیارم این زندگی رو بعد تو نمیخوام
آخه برام همه دنیام تویی دارو ندارم
میری تحمل میکنم تنهاییو با اینکه میدونم دلت با خونه نیست
میری میمونم بهت ثابت کنم هرکی تحمل میکنه دیوونه نیست
رو

سری بازی Resident Evil بالا و پایین‌های زیادی داشته است و تابه‌حال نسخه‌های خوب و سرگرم‌کننده‌ای از آن دیده‌ایم و از زامبی‌هایش نیز تا سر حد مرگ ترسیده‌ایم. Capcom بعد از ارائه چندین نسخه محبوب از این سری با Resident Evil Operation Raccoon City برگشته است و این بار استودیو Slant Six Games ما را به آزمایشگاهی در زیرزمین شهر همیشگی بازی برده است و با رهبر تیم هانک دیدار خواهید کرد. اینجاست که مسئولیت سنگینی روی دوش شما گذاشته می‌شود و باید از گسترش ویروس خطرناکی ج
میدونید چیه؟ حس بد من نسبت به شروع  مدرسه از این بابته که حس میکنم باز برگشتم سر خونه اول:/ خوب یعنی چی آخه؟؟؟ بعد از اینهمه دویدن برای اینکه امتحانا تموم بشه ، تاریخ تموم شه ، جغرافی تموم شع، خرداد تموم شه، دوباره همون آش و همون کاسه:/ با این تفاوت که هرسال معلم ها سخت گیری بیشتری میکنن:| آخه این انصافه؟؟
الانم که فقط 55 دقیقه از تابستون مونده:/ چی بگم آخه من؟؟! افسوس که افسوس من کاری رو از پیش نمیبره...

+پاییز عزیزم
می دانم که می خواهی مهرت را آغا
یه میز مخصوص خودم دارم تو هال
کتابامو روش چیدم
هر شب یه تیکه از دو سه تاشون رو میخونم
از اول ماه رمضون تا الان یه مجله و دو تا کتاب تموم کردم.
همینطور ادامه بدم به جاهای خوبی می‌رسم.
اول سال ۹۸ قول دادم کتابای کتابخونه‌م رو تموم کنم تا بتونم کتابای جدید بگیرم.
همه ی ما وقتی برای اولین بار مدرسه رفتیم آرزو کردیم که از 7 سالگی سریع برسیم به 12 سالگی
وقتی 12 ساله شدیم، آرزو کردیم کِی میرسیم به 18 سالگی تا بتونیم گواهینامه بگیریم
وقتی کنکور دادیم، آرزو کردیم کِی دانشگاه تموم میشه تا بتونیم تو جشن فارغ التحصیلی شرکت کنیم
وقتی دانشگاه مون تموم شد تقریبا سقف آرزوهای مربوط به بزرگ شدنمون هم تموم شد
ولی حالا هم میتونیم آرزوی پیشرَوی عمرمون رو کنیم؟
اصلا جرأت ش رو داریم؟
شما که انقد تو زندگی ما سرک میکشین پستامو خوندین نه؟هنوز نمیترسین؟هنوز نفهمیدین با چی طرفین؟محدثه هرگز تکیه گاهشو از دست ندادهو اینو تو مغز کوچیک سیاهتون جا بدین!ما به قضاوت یه عده گردوی پوسیده نیاز نداریم!امیدوارم دیگه تکرار نشه چون صبرم تموم شده...بدم تموم شده!
نمی‌دونم کنکور چطور پیش رفت اما بعد از تموم شدن، حس خوبی داشتم، احساس سبکی و البته با چاشنی غم. غم چون سوال‌ها خیلی راحت بود و اگر یه ذره بیشتر خونده بودم، بهتر پیش می‌رفت.اما مهم تموم شدنش بود، امیدوارم نتیجه خوبی داشته باشه.
مرسی از همتون با انرژی هاتون، بهم رسید

دانلود بازی کامپیوتر Plants vs Zombies Garden Warfare
بازی کامپیوتر Plants vs Zombies Garden Warfare گیاهان علیه زامبی ها نبرد در باغ یکی از بازی های سبک اکشن , سوم شخص شوتر و دفاع از قلعه است که توسط PopCap Games طراحی و ساخته شده و قرار است در تاریخ 27 ژوئن 2014 توسط کمپانی مشهور و معروف Electronic Arts برای پلتفرم PC به بازار عرضه شود . در ابتدا قرار بود این بازی فقط برای کنسول های XBox360 و XBoxOne منتشر شود ولی به خاطر درخواست کاربران , کمپانی سازنده تصمیم گرفت تا این بازی زیبا و جذاب را بر
دلبر خوبی؟
بیخیال، بیخیال چیزاییکه باب میلت نیستن،این روزاهم میگذره و تموم میشه میره،
چندماه مونده؟ فقط7ماه. فقط 7ماه مونده دلبر. پس 7ماه تحمل کن باشه؟
این 7ماه که تموم شه همه چی درست میشه.
دراز2 شده بهترین دوستت؟ ایول بهش. دوسش دارم. خیلی مهربونه.
پدر؟ پدر نه تعادل داره و نه کسی قبولش داره. پس بیخیالش. بیخیالش شو و به هیشکدوم از کاراش توجه نکن.
دایی؟ اگه تو قبول شی همه چیو فراموش میکنه و میبخشتت.
تقریبا یه سال دیگه همه چی تموم میشه پس فقط 7ماه تلا
بالاخره امروز امتحانام تموم شد البته با یه خبر بد تموم شد، ولی خوابیدم و خب معجزه خواب اینه که همه چیزو کمرنگ میکنه بعدشم رفتیم بیرون با بچه های دانشگاه به لطف یکی دوتا از پسرا انقدر خوش گذشت که از شدت خنده محل اتصال فک پایین و بالام و پیشونیم درد میکنه :)اون خبر بد میتونه اینده منو کامل خراب کنه نمیدونم چی میشه اما امیدوارم به خیر بگذره نمیدونم چرا نمیتونم حتی بهش فکر کنم یا جدیش بگیرم! احساس میکنم باهام شوخی کردن یه شوخی زشت و کثیف جوری که اگ

دانلود بازی minecraft story mode season 2 برای pc

سایر توضیحات : دنیا را نجات دادند و قهرمان هایی معروف شدند ، زندگی کمی پیچیده تر شده است. با مسئولیت ها ی بیش تر و زمان کم تر برای ماجراجویی، رابطه ی دوستی قدیمی در حال محو شدن است حد اقل تا وقتی که دستان Jesse در  دستکش هایی که متعلق به یک  معبد باستانی است گیر می کند.با هم با رفقای قدیمی و همراهانی جدید دور هم جمع می شوند ، Jesse  یک سفر جدید با تصمیمات بسیار سخت را شروع می کند ، البته این ماجراجویی شامل زما
فیلم کوتاه سید حسین به کارگردانی حسین نصیری کویج در شهرستان اردبیل در تابستان 1395 تهیه و تولید شد. این فیلم 18 دقیقه ای با مفهوم مدافعان حرم در اردبیل ساخته شد. جهت دانلود این فیلم زیبا بر روی لینک های زیر کلیک کنید:
دریافتعنوان: سید حسین پارت اولحجم: 18.3 مگابایتدریافتعنوان: سید حسین پارت دومحجم: 20.8 مگابایت 
این بازی در چندین سطح از جمله جاده های خطرناک و سخت . پارک کردن کامیون . مسابقات کامیون . مپ آزاد و... است . این بازی فقط دارای کشنده اسکانیا میباشد.سیستم مورد نیاز برای نصب بازی:
حداقل سیستم مورد نیاز :
    OS: Windows XPProcessor: Dual core CPU 2.4 GHzMemory: 2 GB RAMGraphics: GeForce 7600 GT-class Equivalent 256 MBDirectX: Version 9.0cStorage: 2 GB Available Space
سیستم پیشنهادی :
    OS: Windows 7Processor: Quad Core CPU 3.0 GHzMemory: 4 GB RAMGraphics: GeForce GTS 450-class 1024 MBDirectX: Version 10Storage: 2 GB Available SpaceAdditional Notes: Logitech G27 or Similar Racing Wheel Recommended 
راهنمای نصب
امشب یکی از بچه های سال آخرمون یه پست از دفاعش گذاشت.قسمتی که سوگند نامه رو میخوند، عکس هاش با استادا و مهمتر از همه با همکلاسیاش.
همیشه پایان هر دوره ای هر چند سخت برام ناراحت کننده بوده.یادمه پیش دانشگاهی که بودم یکی از متنای انتهایی کتاب ادبیات "آخرین درس" بود.چندین بار خوندمش و هربار یه عالمه باهاش گریه میکردم.
الان؟حتی فکر تموم شدن تحصیل هم برام دردآوره.هیچ علاقه ای به تموم شدنش ندارم.عکسای همین ترم بالاییمون رو که میدیم با بچه های گروه ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها